3Shape - Медична техніка
Logo

Location Адреса
 

СП «ПРОМЕД» м. Київ, Україна, вул. Лисенка, 4, оф. 60

3Shape

Офіційний представник компанії “3Shape” в Україні ТОВ “Елмед” – авторизований реселер.

“СП Промед” перший офіційний представник 3Shape в Україні

Два аспіранти заснували компанію 3Shape у столиці Данії – Копенгагені у 2000 році.

Почавши з розробок цифрових рішень для створення слухових апаратів, 3Shape згодом поширила свій досвід і на інші галузі, які вимагали застосування 3D-технологій та цифрових робочих процесів. В даний час компанія є світовим лідером у галузі CAD/CAM рішень для стоматології.

На сьогоднішній день у штаті компанії налічується близько 1500 співробітників, які обслуговують клієнтів у понад 100 країнах світу. 3Shape має 19 офісів по всьому світу. Основні офіси компанії розташовані в Копенгагені (Данія), Києві (Україна), Щецині (Польща), Нью-Джерсі (США) та Шанхаї (Китай).

3Shape створює інновації разом із клініцистами по всьому світу для покращення якості стоматологічної допомоги. У лінійку 3D сканерів та програмного забезпечення для CAD/CAM систем входять внутрішньоротові сканери TRIOS, лабораторні сканери, а також популярне програмне забезпечення для сканування та моделювання реставрацій у зуботехнічній лабораторії.

Продукція та інноваційні розробки компанії 3Shape дозволяють стоматологам проводити більш ефективне та швидке лікування пацієнтів порівняно з традиційними протоколами.

 

 

 

Інтраоральні сканери TRIOS

Лабораторні сканери

Програмне забезпечення

Навчання

Официальный представитель компании «3Shape» в Украине ООО «Элмед» – авторизированный реселлер.
Элмед сканеры Триос, Елмед сканери Тріос, Elmed TRIOS, Інтраоральні сканери TRIOS Елмед, Elmed 3Shape TRIOS, Внутрішньоротовий сканер TRIOS Елмед
 

симпозіум Цифрова Ортодонтія – можливості та реалізація