LM-Activator - Медична техніка
Logo

Location Адреса
 

СП «ПРОМЕД» м. Київ, Україна, вул. Лисенка, 4, оф. 60

LM-Activator

ПРОДУКЦИЯ LM-ACTIVATOR

СТАТТІ
Міофункціональні апарати  
   

 

Міофункціональні апарати  LM-Activator зроблені з біосумісного і еластичного силікону, що робить його гігієнічним і зручним у носінні. LM – Activator має додаткові отвори у фронтальній частині, що полегшують дихання і робить можливим носіння апарату при захворюваннях ЛОР-органів. Силікон достатньо м’який, щоб забезпечити зручність носіння і в той же час досить жорсткий, щоб пацієнт не міг пошкодити його. У домашніх умовах активатор чиститься зубною щіткою з пастою, дезінфікується кип’ятінням, за умов стоматологічної клініки він автоклавується. Є дві модифікації – низька модель, для корекції глибокого прикусу та висока, для лікування відкритого прикусу. Існує 13 розмірів низької моделі та 11 – високої. Для зручності визначення розмірів використовується спеціальна лінійка (LM-OrthoSizer).

Показаннями для лікування за допомогою LM-Activator є:
-профілактика розвитку аномалій прикусу за рахунок усунення шкідливих звичок та відновлення правильних функцій зубощелепної системи; -порушення прикусу в горизонтальній (дистальний прикус), вертикальній (відкритий і глибокий прикус) і трансверзальній (перехресний прикус) площинах; -скученість зубів в області різців і іклів та їх ротація; -«деснева» посмішка можливе використання LM-Activator’а як деталізатора та ретенційного апарату, після лікування за допомогою брекет-системи.

 
 
Протипоказаннями до використання є: -аномалії III класу за класифікацією Енгля; -зміщення центральної лінії, що перевищує 3 мм; -значне звуження верхньої щелепи. Термін лікування залежить від віку пацієнта, природи та ступеня порушення прикусу. З урахуванням зростання кісток щелепно-лицьової області у дітей під час лікування необхідно задіяти від двох та більше трейнерів.

Сумніваєтеся, чи не можете поки самостійно підібрати ЛМ Активатор. Надішліть нам моделі,

наші фахівці зроблять це професійно!!!

ІНСТРУКЦІЯ ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРІВ

 

                                                                                                                  Шаблон лінійки LM-Activator 2 ВЩ

Шаблон лінійки LM-Activator 1 ВЩ

                                                                                                                 Шаблон лінійки LM-Activator 1 НЩ

Лікар може роздрукувати  направлення для пацієнта   та відправити нам для придбання ЛМ Активатора   

ПРОДУКЦІЯ LM-ACTIVATOR

                                                                                                                                      СТАТТІ  

Щороку ми оплачуємо 20-ти найкращим ортодонтам круїз із компанією ЛМ-Активатор. На круїзному лайнері за маршрутом Турку-Стокгольм лікарі навчаються та насолоджуються поїздкою. Сподіваємося побачити Вас у наступному круїзі!

Майстер-клас ЛМ Активатор, Фінляндія, лютий 2014 рік