LM статті - Медична техніка
Logo

Location Адреса
 

СП «ПРОМЕД» м. Київ, Україна, вул. Лисенка, 4, оф. 60

LM статті

ПРОДУКЦІЯ LM-ACTIVATOR
LM-ACTIVATOR

Міофункціональні апарати «LM-Activator», виробництва LM-Instruments (Фінляндія). Цей апарат успішно застосовується вже понад 20 років. Від аналогів його відрізняє ряд позитивних властивостей

LM-Activator можна застосовувати для профілактики та лікування багатьох аномалій та деформацій ЩЛВ, у тому числі дистальної оклюзії у дітей та підлітків у тимчасовому, змінному та постійному прикусі. Лікувальний ефект виявляється за рахунок активації зростання нижньої щелепи, усунення шкідливих звичок та нормалізації функції м’язів щелепно-лицьової ділянки.
«Планувати ортодонтичне лікування слід з центрального співвідношення щелеп» (Хватова В.А.). Але при зубощелепно-лицьових аномаліях центральне співвідношення щелеп нерідко відрізняється від центральної оклюзії.
За даними Хорошилкіної Ф.Я., частота народження глибокого прикусу у дітей і підлітків становить близько 23%. Найчастіші причини виникнення глибокого прикусу – це ураження твердих тканин бічних зубів, рання втрата тимчасових молярів, перших постійних молярів та інших бічних зубів. Шкідливі звички: сосання та прикушування пальців, нижньої губи, різних предметів призводять до відхилення передніх зубів вестибулярно, що може призвести до зниження висоти прикусу.
Поширеність мезіального прикусу, за даними різних авторів, становить від 12 до 13% (Хорошилкіна Ф.Я., Щербаков А.С.) серед усіх зубощелепних аномалій. Багато в чому це пов’язано з недостатньою профілактикою та складністю лікування даної патології.
Найбільш поширеними причинами виникнення зубощелепних аномалій у дітей є шкідливі звички (ротове дихання, смоктання пальця, язика, щік). Вони сприяють розвитку парафункції м’язів, зміщення нижньої щелепи, викликають порушення положення окремих зубів та прикусу у різних площинах. У дитячому віці з більшою ймовірністю можна досягти нормалізації як зубних, м’язових, так і суглобових компонентів зубощелепної системи.
LM-Activator був розроблений фінськими фахівцями для раннього ортодонтичного втручання. Він, за рахунок використання і перерозподілу сили м’язів щелепно-лицьової області, допомагає зубам, що прорізуються, зайняти більш правильне положення.

 

Погляд ортодонта та його консультативна роль у команді
LM-ActivatorTM як частина успішного процесу ортодонтичної роботи у Фінляндії
Установка дополнительных элементов на LM Activator
Современные концепции применения LM-Активатора
Эффект от использования аппаратов для направления прорезывания зубов у детей в возрасте 7-8 лет
LM-Активаторы в практике врача-ортодонта
Раннее ортодонтическое вмешательство: исследование эффектов применения LM-Активатора
Применение LM-Activator на этапе лечения мышечно-суставной дисфункции ВНЧС
Использование LM-Activator при лечении дистальной окклюзии
Новые возможности LM-Activator
Опыт комбинированного лечения мезиальной окклюзии с помощью LM-Activator
Применение LM-Activator для лечения глубокого прикуса
Применение LM-Activator с целью профилактики и лечения формирующейся аномалии прикуса
LM-Activator – новый ортодонтический трейнер
LM-Activator как этап ортодонтического лечения
Использование LM-Activator как самостоятельного ортодонтического аппарата
От улыбки станет всем светлей
Раннее ортодонтическое лечение
Памятка пациенту использующему  LM-Activator
Дневник пациента использующего LM-Activator
Инструкция по уходу и стерилизации

 ПРОДУКЦІЯ LM-ACTIVATOR
LM-ACTIVATOR